м.Чернівці, вул. Грушевського, 1 - Email: arr.chernivtsi@gmail.com

Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю

Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю

7 лютого 2019 р. Агенція регіонального розвитку Чернівецької області провела захід, присвячений інвестиційній привабливості ОТГ Чернівецької області на тему «Сучасні тренди інвестиційної політики на рівні територіальної громади: як привабити інвестора в ОТГ?».

Захід відбувся у форматі тренінгу. Його учасниками стали голови та заступники голів ОТГ Чернівецької області. На заході були присутні представники 15-х ОТГ нашої області, а також працівники Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації, зокрема директор Подорожний В.А.

Відкрив захід директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олег Щербатюк, який наголосив на тому, що подібні тренінги є надзвичайно корисними для усіх учасників, адже саме на практичних заняттях можливо сформувати спільне бачення розвитку того, заради чого було організовано цей захід. «Ми бачимо великий потенціал співпраці між ОТГ і Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області у галузі приваблення інвестора в наш регіон для його розвитку, над чим і працюватимемо в найближчі місяці і роки», – зауважив О. Щербатюк.

Практичні заняття проводили представник державної компанії UkraineInvest в Західній Україні Андрій Павлів, котрий розповів про те, де і як шукати інвесторів для України і, зокрема для ОТГ Чернівецької області, директор Агенції регіонального розвитку Тернопільської області Володимир Василевський, який виступив з темою «Інвестиційний потенціал ОТГ. Резерви, ризики, перспективи» та директор АРР Чернівецької області Олег Щербатюк, який розповів про значення Агенцій регіонального розвитку у здійсненні реформ.

В кінці заходу представники 10-х ОТГ підписали з АРР Чернівецької області Меморандуми про співпрацю. Це стало свідченням прагнення сторін започаткувати плідне спіробітництво заради досягнення спільних інтересів.

Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю
Агенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацюАгенція провела тренінг для голів ОТГ Чернівецької області і підписала з ними меморандум про співпрацю
Мова »