м.Чернівці, вул. Грушевського, 1 - Email: arr.chernivtsi@gmail.com

Агенція провела форум про експортний бренд Чернівецької області

Перший експортний форум Чернівецької області

18 квітня 2019 року Агенція регіонального розвитку Чернівецької області провела Форум «Експортний бренд України: можливості для Чернівецької області».

У заході взяли участь державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, заступниця голови департаменту агропромислового розвитку Чернівецької ОДА Людмила Федірчик, начальник відділу міжнародних відносин Чернівецької міської ради Сергій Нежурбіда, експерт ДУ «Офіс з просування експорту» Микола Князевич, завідувачка сектору підтримки експорту вітчизняної продукції Департаменту міжнародного співробітництва Міністерства аграрної політики та продовольства України, координатор Ради з питань експорту продовольства Богдан Шаповал, представники експертного середовища та виробників агропромислової продукції Чернівецької області. Загалом кількість учасників Форуму становила близько 40 осіб.

В ході цього дійства були представлені іміджевий бренд України «UkraineNow», експортний бренд України «Trade With Ukraine», а також обговорювалося питання створення єдиного експортного бренду Чернівецької області.

Більшість учасників Форуму підтримали ідею створення такого бренду. Зокрема, про важливість цієї ідеї зазначив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян: «Вірю, що об’єднавши наші зусилля ми зможемо подолати негативні тенденції в економіці, зокрема на регіональному рівні, та примножити експортний потенціал нашого краю. Адже, хто би що не казав, а буковинським виробникам аграрної продукції є чим пишатися – потрібен лише фаховий підхід до просування цієї продукції на європейських та світових ринках збуту. Ефективним інструментом вирішення цього важливого завдання є Агенції регіонального розвитку. До слова, команда Агенції регіонального розвитку Чернівецької області разом із представниками депутатського корпусу обласної ради зараз працює над розробкою регіонального бренду, що дозволить розширити ринки збуту для виробників аграрної продукції Буковини», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до учасників обговорення.

Директор Агенції Олег Щербатюк зауважив, що Агенція регіонального розвитку Чернівецької області вже розпочала процес підготовки до формування експортного бренду Чернівецької області та готова успішно його завершити в найближчі декілька місяців. «Цей Форум є початком роботи над експортним брендом регіону. Кількість учасників нашого заходу засвідчила неабияку зацікавленість представників агропромисловго комплексу нашого краю в об’єднанні зусиль для ефективного експорту своїх товарів і послуг за межі України. Ми знаємо і розуміємо, що це кропіткий процес. Але, разом з тим, готові всіляко допомагати і сприяти будь-яким починанням наших підприємств задля сталого розвитку Чернівецької області і України загалом», – зазначив директор Агенції Олег Щербатюк.

Організатори зауважили, що даний Форум був першим, але не останнім в цьому напрямку. Планується, що наступного року учасники обговорюватимуть вже результати запровадження експортного бренду Чернівецької області.

Відео телеканалу “Чернівецький промінь” про Форум можна переглянути натиснувши – ТУТ.

Агенція провела форум про експортний бренд Чернівецької області

Агенція провела форум про експортний бренд Чернівецької області

Мова »