м.Чернівці, вул. Грушевського, 1 - Email: arr.chernivtsi@gmail.com

Скайп-зустріч з Тоддом Стюартом

Скайп-зустріч з Тоддом Стюартом

25 квітня відбулася он-лайн зустріч керівництва АРР Чернівецької області з директором з питань партнерства Федеральної агенції економічного розвитку Південного Онтаріо (Канада) Тоддом Стюартом.


Учасники зустрічі обговорили особливості функціонування агенцій регіонального розвитку в Україні та Канаді, інвестиційні пропозиції Чернівецької області, а також визначили можливі напрямки співпраці в найближчій перспективі.


В Канаді агенції є державними інституціями, які володіють вагомим бюджетом, що дозволяє їм належно виконувати завдання та існуючі виклики. У 2019 році Агенція Південного Онтаріо отримала фінансування в розмірі понад 1 млрд доларів. 100 млн доларів з цієї суми спрямовується на підтримку сільських громад для продовження їх життєво важливої ролі в економіці кожного регіону. Агенції в Канаді також інвестують в проекти, які стимулюють інновації і розвиток регіонів.


Ця Агенція, зокрема, підпорядковується Міністру інновацій, науки та економічного розвитку Канади, має свого президента і чотири ключових департаменти. Загалом до діяльності Агенції залучено близько 250 людей. Бюрократична плутанина між відомствами у них мінімізована. Кожен урядовий департамент є дружнім до агенцій і навпаки, оскільки вони функціонують в одній площині та задіяні в реалізації єдиної мети – розвиток Канади.


АРР в Україні, натомість, перебувають на стадії свого становлення.Канадські колеги пообіцяли допомагати нам в цьому. Ми, своєю чергою, погодилися бути їх комунікатором з потенційними партнерами в Україні. 

Скайп-зустріч з Тоддом Стюартом
Мова »