м.Чернівці, вул. Грушевського, 1 - Email: arr.chernivtsi@gmail.com

У Києві пройшов воркшоп Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття

У Києві пройшов воркшоп “Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття”

19-20 березня 2019 у м. Києві відбувся тренінг-воркшоп: смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття.

Методика визначення регіональних смарт-спеціалізацій та організація процесу підприємницького відкриття стали предметами обговорення в рамках воркшопу, організованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, спільно з Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії (JRC). В тренінгу також взяли участь представники Генерального директорату регіонального розвитку Мінрегіону.

Метою тренінгу було надання підтримки регіонам щодо того, як здійснювати якісний та кількісний аналіз даних та організовувати процес підприємницького відкриття для визначення пріоритетів смарт-спеціалізації для розробки регіональних стратегій смарт-спеціалізації, як компоненту Стратегії регіонального розвитку.

У заході взяли участь близько 100 представників всіх областей України. Чернівецьку область представив директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олег Щербатюк.

JRC розробив Рамкові умови смарт-спеціалізації для країн розширення та добросусідства, переводячи складну ідею стратегії смарт-спеціалізації в конкретні кроки, які можуть бути застосовані країнами Східного партнерства.

У Києві пройшов воркшоп Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття У Києві пройшов воркшоп Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття У Києві пройшов воркшоп Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття У Києві пройшов воркшоп Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття

Мова »